De Bruycker Arthur Emiel.

Geboren te Nieuwenkerken-W. op 20.10.1918. Sneuvelde op 24.05.1940 te Eeklo.

Soldaat verkenner bij het 9de linie. Hij behoorde tot het verkennerspeloton van Luitenant Loosens.


Duquesne Valére.

Geboren te Horrues 26.08.1907. Gesneuveld te Adegem op 26.05.1940.

Luitenant 7de Jagers te voet, 3 Bat 12 Cie.

Depoorter René.

Geboren te Lauwe op 10.03.1911. Gesneuveld te Maldegem op 27.05.1940.

Soldaat 9de Jagers te voet,  2de Bat 8ste Comp.



De Lattre Cyrille.

Geboren te .... op 20.01.1911. Gesneuveld te Maldegem op 26.05.1940.

Soldaat 8ste Jagers te voet. 1ste Bat. 2de Comp.



Delhaye Georges V.V.

Geboren te Leval-Trahegnies (Binche) op 24.03.1909. Gesneuveld te Adegem (Kruis Westeinde) op 25.05.1940.

Korporaal 7de Jagers te voet, 2de Bat. 5de Comp.



Daille Camiel F.J.

Geboren te Binche op 05.01.1911. Gesneuveld te Adegem, Molenstraat, op 26.05.1940.

Bij het verlaten van zijn loopgraaf om water te halen voor een vriend van hem kreeg hij een kogel door het hoofd.

Soldaat 7de Jagers te voet. 1ste Bat. 2de Comp.

125.49884.

Robert Delcourt.

Geboren te Homu op 08.08.1909. Gesneuveld te Adegem (Westeinde) op 25.05.1940.

Soldaat 7de Jagers te voet. 1 Bat - 3 Cie.



Duytshaever Albert.

Geboren te Elsegem op 15.09.1912. Gesneuveld te Oostwinkel op 26.05.1940.

Sergeant 23ste linie, 4de Bat. 15de comp.



Daeleman Albert Paulinus.

Geboren te Denderleeuw op 25.03.1915. Gesneuveld te Oostwinkel op 26.05.1940.

Soldaat 22ste linie 1ste comp.



Defru Francois J.

Geboren te Brussel op ... Gesneuveld te Adegem op 25.05.1940.

Soldaat 1ste Carabiniers 2de bat. 5de comp.



Descamp Leopold M.

Geboren te Haine St. Paul op .... Gesneuveld te Adegem op 25.05.1940.

Korporaal 1ste Carabiniers .



Dubrulle Marcel.

Geboren te Gent op 02.08.1914. Gesneuveld te Ursel op 26.05.1940.

Wachtmeester 7de artillerie.



De Corte Albert Cesar.

Geboren te Knesselaere op 16.08.1918. Gesneuveld te Ursel op 26.05.1940.

Soldaat 2de linie.



De Cock Joseph.

Geboren te lokeren op 14.02.1913.

Soldaat bij het 22ste linie ,1bat. 1ste comp.

Gesneuveld te Oostwinkel 26.05.1940.



De Waele Adhemar.

Geboren te Lovendegem op 05.06.1913. Gesneuveld te Oostwinkel op 26.05.1940.

Soldaat 22ste linie.



De Bock Gerard J.

Soldaat 22ste linie , 14de comp.

Geboren 20.03.1913 te Welden, gesneuveld 27.05.1940 te Oostwinkel.



Dejonghe Jozef.

Geboren te Menen op 25.09.1913. Gesneuveld te Oostwinkel op 25.05.1940.

Soldaat 22ste linie.



De Vlieger Walter.

Geboren te Stekene op 29.06.1912. Gesneuveld te Oostwinkel op 26.05.1940.

Soldaat 23ste linie.



Desender Camiel.

Geboren te Staden op 15.??.1912. Gesneuveld te Oostwinkel op 26.05.1940.

Soldaat 23ste linie.



Depreytere Adhemar.

Geboren te Rumbeke op 18.07.1913. Gewond te Oostwinkel en overleden aan zijn verwondingen te Moerbeke Waas op 27.05.1940.

Soldaat 23ste linie.



Delrue Joseph A.A.

Soldaat 23ste linie , 6/II.

Geboren 24.06.1911 te Gits, gesneuveld 26.05.1940 te Oostwinkel.


De Rijker Armand A.

Sergeant 2de linie staf/III

Geboren 14.09.1943. te Aalter, gesneuveld 27.05.1940 te Ursel.


 



De Vriese André.

Geboren te Huise op 07.07.1920. Gewond te Ronsele en gestorven te Brugge op 26.05.1940.

Soldaat 22ste linie.



Demeyer Albert.

Geboren te Zwevezele op 10.02.1916. Gesneuveld te Zomergem op 24.05.1940.

Soldaat 13de artillerie.


 



Doyen Jules.

Geboren te Wasmuel op 30.05.1910. Gesneuveld te Adegem op 26.05.1940.

Luitenant 7de jagers te voet 2de bat. 5de comp.



De Rycke Albert M.H.

Geboren te Gentbrugge op 13.08.1915.. Gesneuveld te Zomergem 25.05.1940.

Vermoedelijk in hospitaal overleden aan eerder opgelopen verwondingen aan het Schipdonkkanaal.

De Walens Marel J.

Geboren te Sint Gilles op 30.03.1920. Gesneuveld te Adegem op 26.05.1940.

Soldaat 1ste regiment carabiniers.



Desaele Andre.

Geboren te Gits op 18.12.1917. Gesneuveld te Oostwinkel op 26.05.1940.

Soldaat 22ste Linie.



Decock Josef.

Geboren te Deerlijk op 13.01.1919. Gewond te Ronsele op 24.05.1940, gestorven op 25.04.1940 in het Militaire hospitaal te Beernem.

Sergeant 2de linie,  1ste bat. 4de comp.

Van beroep onderwijzer.



De Noyette Robert.

Geboren te Gent-Brugge op 07.08.1914. Gesneuveld te Ronsele op 26.05.1940.

Soldaat 7de Artillerie.



De Heu Jules L.

Geboren te Vorst op 13.03.1914. Gesneuveld te Adegem op 24.05.1940.

Luitenant 1ste regiment Grenadiers.

De Lannay Roger F.H.

Geboren te Brussel op 06.10.1914. Gesneuveld te Adegem op 24.05.1940.

Onderluitenant 1ste regiment Grenadiers.

De Hemricourt De Grunne Eugéne A.H.

Geboren te Brussel op 23.12.1883. Gesneuveld te Adegem op 26.05.1940.

Commandant, 7de jagers te voet, 7de comp.

D'Haene Leopold M.

Geboren te Kortrijk op 22.09.1911. Gesneuveld te Adegem, wijk Heulendonk, op 26.05.1940.

Korporaal 39ste linie, stamnummer 109/76422.

Hij werd te Adegem als onbekende begraven en later verkeerdelijk met de

Duitse gesneuvelden overgebracht naar de Duitse begraafplaats te Deinze

nadien terug ontgraven en overgebracht naar Lommel,nadien terug ontgraven

en overgebracht naar het kerkhof te Kortrijk.

De Meyer Achille.

Geboren te Gent op 10.02.1919. Gesneuveld te Ronsele op 24.05.1940.

Soldaat 2de linie.

De Clercq Adolf.

Geboren te Meldert op 26.02.1908. Aan zijn verwondingen overleden te Lembeke op 28.05.1940.



Delvaux Adolphe .

Geboren te La Louviere op 20.06.1917. Gesneuveld te Adegem op 25.05.1940.

Onderluitenant, comp. C47.

Delwart Marcel .

Geboren te Marchienne au Pont op 07.03.1909. Gesneuveld te Adegem op 26.05.1940.

Soldaat 8ste Jagers te voet, 9de comp.

Duchateau Francies.

Geboren te Deinze op 23.10.1913. Gesneuveld te Oostwinkel op 26.05.1940.

Soldaat 22ste linie.

Demaré Adhémar.

Geboren te Brussel op 02.07.1913. Gesneuveld te Oostwinkel op 26.05.1940.

Soldaat 22ste linie, 3de komp.

102/86771.


De Tavernier Remi.

Geboren Zingem op 20.05.1910.

Gewond omtrek Eeklo, overleden aan zijn verwonding Abdij van Zevenkerken op 05.06.1940.

Soldaat 6de artillerie, 2e Groep 4e Batterij.

156/17561.

De Vos Maurice.

Geboren te Bassvelde op 06.05.1911. Gesneuveld te Oostwinkel op 26.05.1940.

Sergeant-Majoor 2de linie.

Delatte Manuel G.E.

Geboren te Luik op 05.01.1890.

Voormalig student aan de Graduate School of Business and Economics aan de ULG. Doctor in de politieke wetenschappen en consulair, D'engis gemeentesecretaris van 1934 tot 1940, promotor van jeugdwerk, vrijwillige strijder 14-18 -> gedood door een granaatsplinter te Adegem op 26.05.1940.

Kommandant 7de jagers, 5de comp.

125.23470.

Deloenzien Marcel Leopold Emiel.

Geboren te Kruishoutem op 09.01.1920.

Gewond te Ursel op 25.05.1940 en aan zijn verwondingen overleden te Brussel op 20.02.1941.

Deloenzien is één van de slachtoffers die bezweken aan hun verwondingen een lange tijd na de  gevechten aan het afleidingskanaal.

Waarschijnlijk was hij soldaat bij het 2de linie.

Debasse Felicien, H.A.

Geboren te Tongeren op 30.11.1913. Gesneuveld te Ursel op 26.05.1940.

Soldaat 29ste linie. 12de comp.

De Decker Leonel.

Soldaat 3de regiment Grenadiers.

Geboren te Jumet. Gesneuveld te Adegem op 26.05.1940.

135.69460.

Doumary Paul C.J.

Geboren te Ath. Gesneuveld te Adegem op 26.05.1940.

Sergeant 1ste regiment Grenadiers.

135.79986.

Dufrane Porfyre.

Gesneuveld in de Kallestraat te Adegem op 26.05.1940.

Soldaat.

Depireux Fernand.

Geboren te La Louviere. Gesneuveld te Adegem op 26.05.1940.

Luitenant bij het 7de jagerst te voet, 2de comp.

125.34297.

De Pauw Petrus.

Geboren te Vlierzele op 25.06.1912. Gesneuveld te Beernem op 27.05.1940.

Soldaat 7de artillerie.

Devoogt Leon.

Geboren te Zedelgem op 06.09.1913. Gesneuveld te Beernem op 27.05.1940.

Soldaat 13de artillerie.

Dillemans Joseph Prosper René.
Geboren te Nétthen op 22.08.1916. Gesneuveld te Maldegem op 27.05.1940.
Soldaat 1ste regiment Karabiniers, 5de compagnie.

Daens Gustavus.
31 jaar oud, gesneuveld bij de inname van Eeklo.

De Breucker Constant Albert.
Geboren te Anderlecht op 16.03.1915. Gesneuveld te Ursel op 27.05.1940.
Soldaat 29ste linie.

De Clercq René, Edmond.
Geboren te Gent op 26.02.1914. Gewond te Ursel op 6.05.1940. Gestorven aan zijn verwondingen te Zevenkerken op 31.05.1940.
Soldaat 22ste linie.

Dekeyser Charles.
Geboren te Oostende op 25.07.1913. Gesneuveld te Ursel op 26.05.1940.
Soldaat 23ste linie.

De Bruyn Arnold.
Geboren te Sint Amandsberg op 12.04.1912. Gesneuveld te Ursel op 26.05.1940.
Luitenant bij het 22ste linie, 8ste compagnie.

Desmytter Juliaan Jean Baptiste.
Geboren te Le Havre (Frankrijk) op 22.11.1916. Gesneuveld te Ronsele op 26.05.1940.
Adjudant 22ste linie, 3de compagnie.

De Corte Jozef.
Geboren te Gent op 20.10.1914. Gesneuveld te Beernem op 26.05.1940.
Soldaat bij het 9de artillerie.

De Rudder Alfons.
Geboren te Oostende op 26.04.1907. Gewond te Ursel op 26.05.1940 en aan zijn verwondingen overleden te Zevenkerken op 28.05.1940.
Soldaat 7de regiment artillerie.

De Roij Robert Fernand Emile Florant Marie Joseph.
Geboren te Brussel op 03.09.1912. Gesneuveld te Maldegem Kleit op 27.05.1940.
Luitenant bij het 1ste regiment Karabiniers, 10de kompagnie.

              Copyright @ All Rights Reserved